10. ročník — 14.–22.8.2004

Festival Schneider Bohemia – Plzeň 2004

Výsledky

Turnaj A — FIDE OPEN

Poř.LosTit­ulJménoELOFedKlubBodyBCh
15IMBeres­cu Alin2404ROM 7,539,0
21IMCvek Robert2461CZETJ Slavoj Poruba7,040,5
37FMHeinzel Olaf2402GERFC Bay­ern München7,038,0
43IMNeu­man Petr2428CZESokol Plzeň I7,037,5
512 Plis­ch­ki Sebastian2325GER 6,540,5
611WGMHagarová Zuzana2330SVKKdV Kež­marok6,538,5
728 Šimůnek Aleš2200CZESokol Plzeň I6,537,0
86IMGrun­berg Mihai2403ROM 6,536,0
94IMZawadz­ki Stanislav2428POL 6,039,5
1014 Novák Pavel2323CZESokol Plzeň I6,039,0
119MČernoušek Lukáš2378CZEBohemi­ans Praha6,038,5
122IMGajew­s­ki Grzegorz2439POLPiat­ka Skierniewice6,038,5
1315IMSiko­ra-Lerch Jan2320CZETŽ Třinec6,038,0
148IMJuřek Josef2387CZEPolabí Sokol Joly6,036,0
1522WIMZawadz­ka Jolanta2272POL 6,035,5
1624WIMIon­i­ca Iulia2264ROM 6,032,5
1713MFiala Robert2324CZESokol Plzeň-Let­ná5,542,0
1816 Petr Mar­tin2307CZESyn­the­sia Pardubice5,537,5
1918MStudnič­ka Tomáš2302CZEDům armády Praha5,537,5
2019MŘehořek Mar­tin2300CZEEmerge Ml. Boleslav5,537,5
2126 Folk Petr2245CZESokol Plzeň I5,536,5
2225 Zelený Tomáš2254CZEUnion Plzeň5,536,5
2321FMBen­sch Patrick2295GERPfar­rkirchen5,536,0
2434 Bujak Michal2179CZESpar­tak Ústí n.L.5,535,0
2581 Jeníček Emil2021CZESSZŠ Litvínov5,535,0
2627 Fran­chi­ni Gabriele2215ITA 5,534,5
2717MCíf­ka Stanislav2302CZESlavoj České Budějovice5,534,0
2810IMMichálek Jan2377CZESokol Plzeň I5,533,5
2931 Koth Ste­fan2190GERDort­mund-Brack­el5,530,5
3058 Reitinger Petr2090CZESZŠ Litvi­nov5,529,5
3130 Tůma Jiří2192CZESokol Bedři­chov5,038,5
3235 Vašíček Mar­tin2175CZESokol Domažlice5,036,0
3338 Hlaváč Rudolf2165CZEB.E.Sokolov5,035,5
3443 Havlík Jan2136CZETatran Prachat­ice5,035,0
3533 Galíček Stanislav2181CZESlavoj Tachov5,035,0
3637WMKFolková Mar­ti­na2165CZESokol Plzeň I5,034,0
3753 Toman Jan2103CZESlavoj Stro­j­plast Tachov5,033,0
3823 Wiesinger Robert2265AUTUnion Hartkirchen5,033,0
3963 Vrá­na Jan2074CZE1. Novoborský ŠK5,033,0
4054 Vrchot­ka Josef2103CZEBonex Teplice5,032,5
4149 Hodová Lucie2112CZEŠK Líně5,030,5
4246 Pokru­pa Marek2122CZEKŠ Tietz K.Vary5,030,0
4370 Vacht­fei­dl Petr2060CZE1.ŠK Jihla­va5,030,0
4496 Šimůnek Fil­ip1877CZEUnion Plzeň5,028,5
4580 Goldobin Tomáš2027CZEKŠ Tietz Karlovy Vary5,028,5
4672 Cvikl Michal2056CZEŠakal Kozolupy5,028,0
4757 Bukáček Lubomír2091CZEŽďas Žďár n.S.4,536,5
4841 Toman Jaroslav2145CZESlavoj Stro­j­plast Tachov4,536,0
4936 Jaroš Mar­tin2149CZEUnion Plzeň4,535,0
5078 Kudláček Jaroslav2039CZEŠK Duras BVK4,534,0
5147 Jeníček Michal2117CZESSZŠ Litvínov4,533,5
5245 Chaluš Karel2123CZESokol Plzeň-Let­ná4,533,0
5359 de Cauter Wolfgang2089GERSF Heins­berg4,532,0
5483 Kalista Karel2019CZELoko­mo­ti­va Plzeň4,530,0
5565 Ondreját Miroslav2072CZEB.E.Sokolov4,529,5
5668 Valíčko­va Martina2063CZETŽ Třinec4,529,0
57103 Svo­bo­da Jan1769CZELoko­mo­ti­va Most4,529,0
5875 Vin­klárek Ondřej2044CZESokol Sendražice4,528,5
5998 Petera Lubomír1851CZESokol Domažlice4,528,5
6060 Hejl Jaroslav2081CZEŘemdih Str­milov4,526,5
61107 Rak­ous Pavel1716CZE 4,523,0
6232 Purnoch Josef2184CZESpolana Ner­a­tovice4,036,0
6364 Kříž Luboš2072CZEUnion Plzeň4,035,5
6473 Špírek Adam2049CZELoko­mo­ti­va Most4,033,0
6539 Káňa Pavel2159CZEJäkl Karv­iná4,031,0
6671 Kameník Mar­tin2057CZEMARTY Baník Most4,031,0
6784 Peníš­ka Pavel2011CZEDesko Liberec4,030,5
6840 Beran Bohu­mil2158CZEŠK Přeštice4,029,0
6992 Jína Luboš1943CZETJ Nisa Proseč4,029,0
7088 Dra­horád Daniel1977CZEBohemi­ans Praha4,028,5
7193 Muk Ivo1916CZEŠK Přeštice4,028,5
7266 Spies­berg­er Gerhard2070AUTRan­shofen4,028,0
7391 Pahorecký Jiri1946CZEKoberce Kájov4,027,5
7456 Nový Václav2093CZESokol Kla­tovy4,026,0
7542 Adámek Fran­tišek2144CZEZČE Plzeň4,024,5
76101 Stein­hauser František1775CZEŘemdih Str­milov4,023,5
7769 Šnaidr Jiří2063CZESokol Plzeň-Let­ná3,532,0
7895 Čekan Petr1894CZESokol Let­ná3,531,5
7950 Racek Jiří2112CZESlavoj Dvorec3,531,5
8067 Sedláček Jiří2069CZESlavoj Stro­j­plast Tachov3,531,0
8194 Fiala Jan1914CZEŠK Veselí n.L.3,529,0
8262 Mit­ter­hue­mer Günter2075AUTUnion Hartkirchen3,528,5
83104 Stein­hauser Dominik1753CZEŘemdih Str­milov3,527,5
8497 Vojíř Václav1863CZESokol Plzeň I3,527,5
8552 Ská­cel Jan2103CZESokol Benešov3,527,0
86105 Kříž Daniel1732CZEUnion Plzeň3,527,0
8751 Hyrš Mar­tin2108CZEŠK Duras BVK3,526,5
8874 Vla­dy­ka Václav2048CZEŠK Česká lípa3,526,5
8955 Frue­hauf Norbert2097AUTRan­shofen3,525,5
9020IMGross Šte­fan2294CZESokol Plzeň I3,525,5
91106 Vojíř Václav1721CZESokol Plzeň I3,525,0
92108 Stein­hauser Antonín1714CZEŘemdih Str­milov3,030,5
9385 van der Veen Ronald2002NEDSchaak­woude3,030,0
9476 Čečil Pavel2042CZELoko­mo­ti­va Plzeň3,029,0
9599 Reitingerová Ive­ta1841CZEChemopol Litvínov3,027,0
9661 Malec Jan2079CZEUD Hamr3,026,5
9748 Gut­deutsch Otto2116AUT 3,026,0
9877 Sládek Jaroslav2042CZESokol Spálené Poříčí3,025,5
9944 Pech Václav2135CZEMKS Vyškov3,025,0
10086 van Him­ber­gen Har1996NED 3,025,0
101102 Háva Petr1770CZEŠK Líně3,024,0
10229 Mau­r­er Jochen2198GER 2,530,5
10387 Voglová Eva1988CZEJiskra Havlíčkův Brod2,530,0
10489 Vlček Josef1976CZEBonex Teplice2,527,5
10590 Kovařík Josef1959CZEŠK Líně2,523,0
106100 Woud­stra Willem1781NEDSchaak­woude2,522,5
10782 Zim­mer Christian2020AUTUnion Hartkirchen2,027,5
10879 Bonet­ti Carlo2032ITA 0,019,5

Turnaj B — junior OPEN

Poř.LosJménoELOFedKlubBodyBCh
17Palková Kateři­na1713CZEUnion Plzeň7,038,0
23Kubát Miroslav1746CZESokol Kla­tovy6,539,5
338Bal­har Jan1000CZEŠK Líně6,534,0
42Havlík Jindřich1775CZEUnion Plzeň6,040,5
59Havlíková Kristý­na1620CZEUnion Plzeň6,039,0
610Oreský Jan1582CZEDesko Liberec6,038,0
75Benák Jaroslav1730CZEJiskra Havlíčkův Brod6,037,0
813Živec Jiří1527CZEDioss Nýřany6,035,0
96Jonáš Václav1716CZESokol Kla­tovy6,032,5
104Pospíšil Aleš1737CZEDesko Liberec5,038,5
1111Řehák Jakub1545CZELoko­mo­ti­va Most5,038,5
1228Poš­murný Oldřich1250CZELoko­mo­ti­va Most5,037,5
1316Poko­rný Jiří1499CZEŠK Líně5,036,0
1417Šulista Daniel1494CZEŘemdih Str­milov5,036,0
1518Císler Michal1485CZEUnion Plzeň5,035,5
168Reitinger Jan1707CZELoko­mo­ti­va Most5,034,0
1714Krliš Jan1519CZESokol Kla­tovy5,033,5
181Iwanow Anna1800POLMUKS MDK Srodm.Wroclaw5,030,5
1931Křížek Mar­tin1100CZESokol Domažlice5,028,0
2027Nebe­haj Ondřej1250CZESokol Domažlice5,027,5
2119Hrouza Mar­tin1419CZEVMS Sos­nová4,534,5
2225Dražský Roman1250CZESokol Domažlice4,534,0
2322Kracíková Kristý­na1374CZEŠK Líně4,531,5
2412Chlad Lukáš1544CZEUnion Plzeň4,529,5
2534Stein­hauserová Anna1100CZEŘemdih Str­milov4,527,5
2639Chme­lař Ondřej1000CZESokol Plzeň-Let­ná4,525,5
2721Bauer Tomáš1395CZESokol Domažlice4,031,5
2826Kuča Tomáš1250CZESokol Domažlice4,030,0
2915Šimlová Jana1508CZEŠK Líně4,026,5
3020Uzel Jan1408CZEŠK Líně4,025,0
3124Kar­bu­sický Ondřej1258CZEŠK Líně3,531,0
3229Válek Tomáš1250CZESokol Tábor3,530,5
3323König Michal1274CZEŠK Líně3,530,0
3436Šimeček Josef1100CZEDi Lot­ti Bernartice3,529,0
3535Váchal Pavel1100CZESokol Domažlice3,031,0
3630Kučera Michal1100CZEŘemdih Str­milov3,028,5
3737Šiml Oldřich1100CZEŠK Líně3,026,0
3832Lorenc David1100CZEŠK Líně2,028,0
3933Stein­hauser Václav1100CZEŘemdih Str­milov1,025,0

Turnaj C — národní OPEN — “Memoriál M. Suka”

Poř.LosJménoELOFedKlubBodyBch
12Háva Jaroslav1871CZEŠK Líně7,040,5
26Rouč Michal1776CZEŠK Ústí n.Labem7,038,0
317Černý Václav1659CZESpar­tak Klenčí p.Č.6,540,0
413Bukáček sr. Lubomír1728CZESokol Jámy6,531,5
55Dvořák Miloslav1796CZEZČE Plzeň6,037,5
69Nathanský Daniel1771CZEZČE Plzeň6,036,5
78Bar­toníček Zdeněk1771CZEČeská Bese­da Plzeň6,036,0
810Königs Christoph1768GERSF Heins­berg5,540,0
911Šmíd Jindřich1752CZEŠK Líně5,537,5
107Pechát Josef1775CZESokol Plzeň-Košut­ka5,536,0
114Tenk Petr1806CZESokol Plzeň-Košut­ka5,534,0
1214Pašek Mar­tin1710CZEŠK SU Heř­mano­va Huť5,533,5
1315Zach Tomáš1666CZERoky­cany5,035,5
1434Řezníček Matouš1411CZESpar­tak Klenčí p.Č.5,033,5
1512Chloupek Jaroslav1743CZESokol Domažlice5,030,5
163Tal­ma Klaas1823NEDSchaak­woude5,030,5
1724Šefr­na František1615CZELoko­mo­ti­va Plzeň4,538,5
1827Kang Mei Yin1589CZEKŠ Tietz4,534,0
1922Verf Fed­de1638NEDSchaak­woude4,533,0
2018Albrecht Jiří1657CZESokol Plzeň-Košut­ka4,532,5
2132Schánilec Mar­tin1488CZESokol Kla­tovy4,529,0
221Szarows­ki Daniel1889CZEČeská Bese­da Plzeň4,528,0
2336Lasík Petr1390CZEKaská­da Bílina4,527,0
2416Sout­ner Jaroslav1703CZESokol Košut­ka4,034,0
2523Fas­tová Karolína1636CZEUnion Plzeň4,032,0
2629Bolek Mar­tin1554CZEŠakal Kozolupy4,029,5
2730Vitouš Václav1553CZEŠakal Kozolupy4,028,0
2828Háva Radim1557CZEŠK Líně4,026,5
2933Veen­stra Catrines1474NEDSchaak­woude4,025,5
3026Hahn Chris­t­ian1601GERSF Heins­berg4,024,5
3125Volf Michal1611CZETJ Dvůr Králové n.L.3,531,5
3220van der Hei­de Gerben1648NEDSchaak­woude3,527,5
3338Fakan Petr1253CZESokol Let­ná3,526,0
3421Málek Milan1642CZEŠK Líně3,030,0
3540Mar­tan Petr1000CZESokol Plzeň-Košut­ka3,029,5
3619Staněk Václav1654CZEDA Pra­ha3,029,0
3737Polák Miloš1368CZELoko­mo­ti­va Plzeň3,026,0
3835van Merk­erk Rutger1400NEDUtrecht2,027,0
3939Křížek Alex1000CZESokol Domažlice2,026,5
4031Zelen­ka Miroslav1504CZESokol Domažlice1,59,0

Turnaj D — turnaj mládeže v rapid šachu

Poř.LosJménoELOFedKlubBodyBCh
13Palková Kateři­na1713CZEUnion Plzeň6,520,5
21Iwanow Anna1800POLMUKS MDK Srodm.Wroclaw5,019,5
32Havlík Jindřich1775CZEUnion Plzeň5,019,0
 5Císler Michal1485CZEUnion Plzeň5,019,0
54Havlíková Kristý­na1620CZEUnion Plzeň3,519,5
66Hrouza Mar­tin1419CZEVSM Sos­no­va3,517,5
78König Michal1274CZEŠK Líně3,516,5
810Šimůnek Marek1250CZEUnion Plzeň3,515,0
97Staníček Petr1399CZEŠK Líně2,514,5
109Kar­bu­sický Ondřej1258CZEŠK Líně2,019,5
1111Lorenc David1100CZEŠK Líně2,019,5
1212Kroupová Eva1000CZEŠK Líně0,015,0

Turnaj E — bleskový turnaj

Poř.LosTit­ulJménoELOFedBodyBCh
12IMGajew­s­ki Grzegorz2439POL12,085,5
21GMŠtoček Jiří2523CZE11,085,0
35FMČesal Jaroslav2258CZE10,582,5
43IMZawadz­ki Stanislaw2428POL8,586,0
511 Novák Michal2131CZE8,584,0
617 Vrá­na Jan2019CZE8,583,5
710 Pach­ta Paul2150AUT8,082,0
89 Valeš Václav2168CZE7,579,5
98 Svo­bo­da Miloš2185CZE7,087,0
1014 Adámek Fran­tišek2066CZE7,082,0
1119 Szarows­ki Daniel1889CZE7,071,5
1233 Bal­har Jan0CZE7,068,0
134 Studnič­ka Tomáš2285CZE6,584,0
146 Spal Milan2233CZE6,577,0
1515 Bar­toníček Zdeněk2050CZE6,575,5
167 Roj Miroslav2202CZE6,574,5
1723 Bukáček Lubomír1728CZE6,570,5
1825 Fas­tová Karolína1636CZE6,558,5
1932 Bauer Tomáš1395CZE6,555,0
2013 Kolář Jáchym2089CZE6,075,0
2134 Poš­murný Oldřich0CZE6,070,5
2212 Gut­deutsch Otto2116AUT5,571,5
2316 Vacht­fei­dl Petr2022CZE5,565,0
2422 Wiener Ladislav1746CZE5,564,0
2524 Černý Václav1659CZE5,563,5
2626 Havlíková Kristý­na1620CZE5,561,0
2718 Sládek Jaroslav1936CZE5,062,0
2830 Řehák Jakub1545CZE5,055,5
2927 Volf Michal1611CZE4,557,0
3031 Řezníček Matouš1411CZE4,557,0
3128 Oreský Jan1582CZE4,556,0
3229 Nováková Lada1546CZE4,056,0
3321 Havlík Jindřich1775CZE3,058,0
3420 Iwanow Anna1800POL3,057,5

Partie

Tur­naj A — FIDE OPEN

Tur­naj B — junior OPEN

Tur­naj C — národ­ní OPEN — “Mem­o­riál M. Suka”