6. ročník — 19.–27.8.2000

Festival Schneider Bohemia – Plzeň 2000

Výsledky

Turnaj A — Mistrovství Čech mužů 2000 — mezinárodní OPEN turnaj dospělých

Poř.LosTit­ulJménoELOFedOdd­ílBODYBH
12GMVokáč Marek2523CZEBohemi­ans Praha754.0
29MVávra Pavel2393CZEBohemi­ans Praha752.5
36IMKonop­ka Michal2453CZESokol Kolín749.5
43GMVota­va Jan2506CZEInfin­i­ty Pardubice6,551.0
58GMLechtýn­ský Jiří2407CZESokol Vyšehrad6,550.0
617MNeu­man Petr2330CZEZČE Plzeň6,549.5
711IMFreisler Pavel2360CZEHoldia DP Praha6,549.5
87IMCvek Robert2408CZEDA Pra­ha6,549.0
920MMichálek Jan2323CZEZČE Ingem Plzeň6,546.0
105IMVološin Leonid2455CZESokol Vyšehrad6,545.5
114IMGross David2466CZESokol Kolín6,544.0
1216IMGlienke Man­fred2348GER 6,543.5
1314MKul­hánek Tomáš2352CZESlavie Hradec Králové6,539.0
1413IMGross Šte­fan2357CZEZČE Ingem Plzeň652.0
1537KMPalek Miroslav2225GERZČE Ingem Plzeň646.5
1612MDoležal Radoslav jr2359CZEBio­med­ica Říčany645.0
1725 Kola­go Marcin2274POLGdan­sk645.0
1839KMDvořák Tomáš2222CZEVP Frýdek-Místek643.5
1929MFIones­cu Doru Alexandru2258ROM 642.5
2015MFGross Georg2351GER 641.5
211IMMiru­mi­an Viguen2557ARM 5,550.0
2228KMČernoušek Lukáš2259CZEBohemi­ans Praha5,550.0
2334KMSpal Milan2239CZESokol Písek5,549.0
2446KMKuk­lin Valentin2173RUSŠK Smí­chov5,548.5
2524MJir­ka Jiří2302CZEBohemi­ans Praha5,547.5
261031Balín Jan2070*CZEBonex Teplice5,547.0
2736KMMikuev Erendzen2225RUSDA Pra­ha5,547.0
2827KMFolk Petr2263CZEZČE Ingem Plzeň5,546.0
2931MHadra­ba Vladimir2244CZEBonex Teplice5,545.0
301211Galíček Stanislav1942*CZESlavoj Tachov5,543.5
3119MNamys­lo Holger2328GERTG Bib­er­ach5,543.5
3292KMSká­cel Jan2030CZESokol Benešov5,542.0
3318MVyskočil Neklan2330CZEBrno5,541.5
3445KMJüpt­ner Jan2174CZESpar­tak Vrchlabí5,541.5
351101Bujak Michal1992*CZESpar­tak Ústí n.L.5,541.5
36831Balín Kamil2067CZETatran Pod­bořany5,540.0
3723MHlavnič­ka Jiří2305CZEInfin­i­ty Pardubice5,539.0
3835KMFiala Robert2237CZESokol Plzeň-Let­ná547.5
39100 de Jong Jan Willem2137*NEDWSC547.5
40511Hrbol­ka Ladislav jr2165CZELoko­mo­ti­va Most547.0
4148KMSmištík Milan2168CZELoko­mo­ti­va Brno546.5
4266 Bur­dová Ksenija2131RUS 546.5
43114 Brass­er Paul1962*NEDWSC545.5
4422 Men­ach­er Manfred2315GER 545.5
4510MZvára Petr2361CZEBohemi­ans Praha545.0
4663 Weiss Oliv­er2143GERTG Bib­er­ach545.0
4744KMBar­toš Jan2175CZEČSOB Lit­o­měřice544.0
4867KMNosek Fran­tišek2128CZESokol Spálené Poříčí544.0
4942KMHrbol­ka Ladislav sr2205CZEChemopetrol Litvínov543.0
50127 Hof­man Marnix1903*NEDWSC542.5
5130KMKozák Miloš2247CZEČSOB Lit­o­měřice542.0
5260KMRatolíst­ka Josef2150CZE 541.5
5332KMTrmo­ta Zdeněk2241CZESokol Plzeň-Let­ná541.5
541422Láznič­ka Viktor1802*CZEPJ Mys­livecká Pardubi541.5
5555KMVyh­nálek Bohuslav2158CZEAte­so Jablonec541.5
5649KMVašíček Mar­tin2168CZESokol Domažlice541.5
5726WIMKořen­ová Martina2268CZESpar­tak Rych­nov n.Kn.541.0
58911Vaněk Tomáš2031CZEBonex Teplice4,544.5
5962KMSchauer Jiří2144CZEBonex Teplice4,543.5
6093 Warnk Torsten2025GER 4,543.5
6121WIMMazáková Petra2319CZEDA Pra­ha4,543.0
6240KMOrság Miroslav2207CZESokol Kla­tovy4,543.0
6365KMKříž Luboš2133CZESokol Domažlice4,543.0
6474KMStehlík Jiří2109CZESokol Kolín4,542.5
65791Kre­j­cik Jiří2083CZEKŠ Tietz K.Vary4,542.5
6641KMBlecha Miroslav2206CZELoko­mo­ti­va Plzeň4,542.0
6747KMPlí­va Vojtěch2173CZEŠK Rakovník4,541.5
68981Kameník Mar­tin2005CZEMotr Most4,541.5
691291Stra­ka Zdeněk1891*CZETJ Pra­ga Praha4,541.0
70105 van Dijk Timon2044*NEDWSC4,541.0
7156KMChrz Pavel2156CZESpar­tak Ústí n.L.4,541.0
7276KMBujnoch Radek2101CZESokol Zaječice4,541.0
731432Příborský Marek1797*CZEUnion Plzeň4,540.5
7438KMPec­ka František2225CZESlo­van Jirkov4,540.5
7558 Birken­maier Rainer2153GERTG Bib­er­ach4,540.5
76101KMRacek Jiří2134*CZESokol Plzeň-Bolevec4,540.0
7773KMŠvub Jan2113CZEJiskra Ústí n.O.4,539.5
78801Hájek Jaroslav2076CZESokol Zaječice4,539.0
791171Bal­car Martin1957*CZESokol Domažlice4,539.0
8081 Ziabari Morteza2074GER 4,539.0
811302Sedláček Jiří1865*CZESlavoj Tachov4,538.5
8254KMUngr Daniel2158CZEBaník CHZ Sokolov4,538.5
83901Ptáček Miroslav2037CZETeplár­na Malešice4,538.5
8443KMGschwendt­ner Stanislav2185CZESokol Bolevec4,538.0
851041Vágn­er Tomáš2062*CZELoko­mo­ti­va Most4,538.0
8652 Step­puhn Thomas2161GERSC Bad Schussenried4,537.5
8784KMDěcká Eliš­ka2067CZEA64 Gry­gov4,537.5
8878KMPokru­pa Marek2088CZEKŠ Tietz Karlovy Vary4,537.5
8972 Hejberg Carsten2116DEN 4,537.0
901111Chalu­pecký Vladimír1974*CZESpar­tak Vrchlabí4,536.0
91851Vla­dy­ka Václav2065CZEŠK Česká Lípa4,532.5
9259KMHallerová Eva2152CZESokol Plzeň-Let­ná4,532.0
93941Šnaidr Jiří2019CZESokol Plzeň-Let­ná4,531.5
94871Břoušek Jiří2050CZEHutisko-Solanec449.0
95102KMEpi­tashvili Ketevan2100*GEO 447.0
9633KMNovák Pavel2239CZESokol Kla­tovy443.5
9775KMKovář Vojtěch2108CZEBonex Teplice442.0
98991Kup­ka František2005CZELoko­mo­ti­va Plzeň441.5
991061Petržela Pavel2018*CZESlavie Kroměříž441.0
1001161Příborský Ivo1958*CZEUnion Plzeň438.0
1011131Schwarz Milan1961*CZETJ Dvůr Králové n.L.435.5
10261 Vreug­den­hil Frans2148NEDPan­fox435.5
10350KMPos­tu­pa Pavel2166CZEŠK Joly Lysá n.L.434.0
1041201Příborský Jan1943*CZEUnion Plzeň433.5
1051321Hory­na Josef1855*CZESokol Vršovice432.5
106951Kovařík Josef2012CZEŠK Líně430.5
10786 Hoff Ter­je2051NOR 428.5
10869KMReitinger Petr2120CZEChemopetrol Litvínov3,544.0
1091151Houš­ka Bronislav1962*CZEŠte­fany­des Polička3,540.5
110112 Ban­tle Manfred1971*GERSC Bad Schussenried3,540.0
1111332Houš­ka Jiří1844*CZESokol Spálené Poříčí3,540.0
11253 Kreis­er Ulrich2158GER 3,540.0
1131231Str­nad Josef1921*CZEJiskra Havlíčkův Brod3,538.5
114891Kracík Dobroslav2047CZEŠK Líně3,538.0
115107KMŘeřábková Lucie2015*CZEBio­med­ica Říčany3,538.0
1161191Bar­toň Jan1944*CZEŠK Šumperk3,537.0
1171081Polák Benedikt2009*CZESlavie Liberec3,536.0
1181381Dra­horád Daniel1818*CZEBohemi­ans Praha3,536.0
1191442Jenč Milan1793*CZEŠK Líně3,536.0
1201372Svo­bo­da Jaroslav1823*CZELoko­mo­ti­va Most3,536.0
121125 Haller Man­fred1911*GER 3,535.5
1221091Ceplecha Tomáš2006*CZEČZ Strakon­ice3,535.5
1231221Kaf­ka Ladislav1928*CZESokol Domažlice3,534.5
12470 Nielsen Tom Krog2118DEN 3,533.5
125126 Pfien­der Harry1909*GERSC Bad Schussenried3,533.5
1261392Marouš Roman1817*CZESokol Vršovice3,532.0
12764KMJeníček Jiří2135CZESlo­van Jirkov3,531.5
128971Foglar Stanislav2006CZEInfin­i­ty Pardubice337.5
1291241Vlk Miloslav1915*CZEDIOSS Nýřany337.0
130136 Janke Georg1824*GERSC Bad Schussenried334.5
1311342Ham­pek Miroslav1837*CZEŠpil­lar­ka Postřekov333.5
1321402Vymě­tal Milan1814*CZEMKS Holešov333.0
13357 Gritsch Christoph2155GER 331.0
1341452Zelený Tomáš1786*CZEUnion Plzeň2,541.5
13568KMSládek Jaroslav2125CZESokol Spálené Poříčí2,532.0
1361411Dvořák Miloslav1804*CZESokol Plzeň I2,532.0
13796 Grosse-Hone­brink Brigitte2009GER 2,532.0
1381311Kalista Karel1864*CZESokol Spálené Poříčí2,532.0
1391462Bar­toň Ondřej1941*CZEŠK Šumperk2,530.5
14071 Gut­deutsch Otto2117AUT 235.5
1411181Herčík Josef1950*CZESokol Spálené Poříčí234.5
142881Doležal Radoslav sr.2050CZEBio­med­ica Říčany234.0
143128 Geiger Lothar1900*GER 1,532.5
1441351Vymazal Bro­nislav1831*CZELoko­mo­ti­va Brno1,528.0
14577 Bug­bee Brian2097USA 0,532.0
146821Rietveld Leo2071NEDPan­fox035.0

Turnaj B — národní OPEN turnaj juniorů

Poř.LosJménoVTELOOdd­ílFedBODYBH
14Peci­na Ondřej21740PJ Mys­livecká PardubiCZE754.5
22Fikr Lukáš21796Jiskra HořiceCZE752.5
313Hrouza Ondřej31484Loko­mo­ti­va KrnovCZE747.5
47Královec Václav31611Špil­lar­ka PostřekovCZE6,552.5
51Valenz Miroslav21825Spo­je České BudějovicCZE6,549.0
58Stra­ka Vladislav21597ŠK Smí­chovCZE6,549.0
76Sodoma Jan21645Bohemi­ans PrahaCZE651.5
85Fiala Dal­i­bor21722ZČE PlzeňCZE650.0
915Štich Milan31470ŠK LíněCZE647.0
1019Petera Lubomír31389Sokol DomažliceCZE646.0
1135Martínek Pavel31550*Loko­mo­ti­va ChebCZE642.0
1234Lochman Václav31550*AŠ Mladá BoleslavCZE636.0
1318Jaroš Mar­tin31389Union PlzeňCZE5,553.0
1414Šmíd Jindřich31477ŠK LíněCZE5,548.5
153Obrátil Jan21794KŠ Tietz Karlovy VaryCZE5,544.5
1646Součko­va Marie31550*Loko­mo­ti­va MostCZE5,543.5
1741Řehák Michal31550*ŠK LíněCZE5,543.5
1810Vogeltanz Mar­tin31556Špil­lar­ka PostřekovCZE547.0
199Svo­bo­da Jan21575Loko­mo­ti­va MostCZE546.0
2048Štengl Jaroslav31550*ŠK LíněCZE545.0
2121Fas­to­va Karolina11328Union PlzeňCZE545.0
2216Reitingerová Ive­ta31462Loko­mo­ti­va MostCZE543.5
2326Šimlová Kvě­ta31266Union PlzeňCZE543.0
2411Jána Michal21547DDM Loko­mo­ti­va TrutnoCZE542.0
2522Toman Jan31322Slavoj TachovCZE542.0
2643Šimůnek Fil­ip31550*Union PlzeňCZE542.0
2751Hataj Tomáš41350*Slavoj DvorecCZE541.5
2823Hruš­ka Vladislav31312Loko­mo­ti­va MostCZE541.5
2950Čekan Petr41350*Slavoj DvorecCZE541.5
3036Mrkvič­ka Filip31550*ZČE PlzeňCZE541.5
3127Zít­ka Zbyněk31251ŠK LíněCZE541.5
3217Kracíková Kristý­na31448ŠK LíněCZE4,545.0
3332König Michal31550*ŠK LíněCZE4,540.5
3449Živec Jiří31550*Dioss NýřanyCZE4,540.0
3537Palková Kateři­na31550*Union PlzeňCZE4,539.5
3625Hon­zl Ondřej41268Tatran Pod­bořanyCZE4,538.5
3742Reitinger Jan31550*Loko­mo­ti­va MostCZE4,536.5
3863Paroulek Pavel51350*Jiskra HořiceCZE4,535.5
3940Pos­tu­pa Pavel31550*ŠK Joly Lysá n.L.CZE444.0
4028Fran­ta Stanislav31550*Loko­mo­ti­va MostCZE444.0
4156Mareš­ka Daniel41350*Slavoj DvorecCZE442.0
4239Pos­tu­pa Martin31550*ŠK Joly Lysá n.L.CZE440.5
4324Šimlová Jana31272Union PlzeňCZE438.0
4464Kracík Miroslav31462ŠK LíněCZE437.0
4547Stein­hauser František31550*Řemdih Str­milovCZE433.5
4658Smazalová Kateři­na41350*ŠK LíněCZE432.0
4738Peci­nová Magda31550*PJ Mys­livecká PardubiCZE3,542.0
4820Novák Jiří21340ZČE PlzeňCZE3,540.5
4929Hatl­man Jan31550*ZČE PlzeňCZE3,539.0
5033Kovář Josef31550*ŠK Smí­chovCZE3,538.0
5130Háva Petr31550*ŠK LíněCZE3,538.0
5245Smazalová Eva31550*ŠK LíněCZE3,537.5
5355Land­kam­mer Jan41350*Sokol DomažliceCZE3,534.5
5444Smazalová Hana31550*ŠK LíněCZE3,534.5
5531Kar­bu­sický Ondřej31550*ŠK LíněCZE330.5
5612Kříž Daniel31528Union PlzeňCZE330.0
5757Matoušek Lukáš41350*ŠK LíněCZE328.0
5859Šoral Dal­i­bor41350*ZŠ Vlasti­na PrahaCZE326.5
5954Kracíková Lud­mi­la41350*ŠK LíněCZE325.5
6053Koukolík Jan41350*Stro­j­plast TachovCZE2,535.5
6152Háva Radim41350*ŠK LíněCZE230.5
6260Veselá Barbo­ra41350*ŠK LíněCZE228.5
6361Fiala Tomáš51250*ŠK LíněCZE0,528.5
6462Lorenc David51250*ŠK LíněCZE0,524.5

Turnaj C — národní OPEN turnaj dospělých

1.Adámek F.(CZE) 7, 2.Nold M.(GER) 6,5, 3.Šmíd M.(CZE) 6,5, 4.Zvolánek J.(CZE) 6,5, 5.Muk I.(CZE) 6, 6.Soukup A.(CZE) 6, 7.Šmíd J.(CZE) 6, 8.Háva J.(CZE) 5,5, 9.Král P.(CZE) 5,5, 10.Šubrt J.(CZE) 5,5…

Exhibiční přátelský zápas

GM Bab­u­la Vlas­tim­il – GM Štoček Jiří 2 – 2 (v par­tiích hraných zrych­leným tem­pem 1–1, 1–1, 2–0)

Partie

Tur­naj A — Mis­tro­vství Čech mužů 2000 — mez­inárod­ní OPEN tur­naj dospělých

Tur­naj B — národ­ní OPEN tur­naj juniorů

Tur­naj C — národ­ní OPEN tur­naj dospělých

Exhibiční přá­tel­ský zápas