9. ročník — 16.–24.8.2003

Festival Schneider Bohemia – Plzeň 2003

Výsledky

turnaj A — Mistrovství Čech mužů 2003 – mezinárodní OPEN turnaj dospělých

Poř.LosTit­ulJménoELOFedKlubBodyBCh
12GMHába Petr2502CZEŠK Tri­nom Zlín7,041,0
26GMJansa Vlas­tim­il2470CZEŠK DA Praha7,040,0
318IMMichálek Jan2390CZESokol Plzeň I7,031,5
412IMKalod Radek2435CZESlezan Opa­va6,541,5
515 Klí­ma Lukáš2425CZENH Ostra­va6,541,5
610IMNeu­man Petr2438CZESokol Plzeň I6,539,0
74GMPolák Tomáš2473CZESlezan Opa­va6,538,5
813GMLechtýn­ský Jiří2431CZEInfin­i­ty Pardubice6,536,0
91GMFedorchuk Sergey2557UKR 6,041,0
1014IMKonop­ka Michal2428CZEŠK Mahrla Praha6,040,5
115IMCvek Robert2471CZESlezan Opa­va6,040,0
1217IMPřibyl Josef2393CZEPolabí Sokol Joly6,037,0
1319IMNun Jiří2358CZESlavie Hradec Králové6,036,5
1433 Petr Mar­tin2236CZESokol Hradec Králové6,036,0
1538 Zelený Tomáš2187CZEUnion Plzeň6,036,0
1611IMŠimáček Pavel2437CZEAgen­tu­ra 64 Grygov6,034,5
1734WIMBlažková Petra2222CZELoko­mo­ti­va Brno6,034,0
1824IMSiko­ra-Lerch Jan2324CZETŽ Třinec6,034,0
1932 Palek Miroslav2246GERSokol Plzeň I6,031,5
2048 Cíf­ka Stanislav2160CZESlavoj České Budějovice6,030,5
219FMLáznič­ka Viktor2446CZESyn­the­sia Pardubice5,538,0
2226 Plis­ch­ki Sebastian2310GER 5,536,5
233GMVokáč Marek2490CZEŠK Mahrla Praha5,536,0
2420IMJuřek Josef2342CZESokol Plzeň I5,536,0
2527 Folk Petr2284CZESokol Plzeň I5,534,5
2628 Studnič­ka Tomáš2282CZEŠK DA Praha5,534,0
2739 Příborský Jan2181CZEUnion Plzeň5,532,5
2835 Trkul­ja Zoran2220AUT 5,532,5
2922IMFreisler Pavel2329CZEŠK Holdia DP Praha5,531,5
3056 Sochor Stanislav2141CZEAgen­tu­ra 64 Grygov5,531,0
317IMVološin Leon2468CZESokol Vyšehrad5,040,5
3225 Novák Pavel2317CZEŠachk­lub Sokol Klatovy5,038,5
3316 Bernášek Jan2402CZEInfin­i­ty Pardubice5,037,0
3442 Folková Mar­ti­na2179CZESokol Plzeň I5,036,5
3530 Kan­torik Marian2272SVK 5,036,0
3631 Řehořek Mar­tin2254CZEEmerge Ml.Boleslav5,035,5
378IMGross David2451CZESokol Plzeň I5,034,5
3890 Maupin Jean-Paul2040FRAAgneaux Saint-Lo5,034,0
3940 Kuba Jindřich2180CZEOpa­va5,033,5
4023IMGross Šte­fan2328CZESokol Plzeň I5,033,0
4168 Pokru­pa Marek2115CZEKŠ Tietz5,031,5
4258 Purnoch Josef2139CZESpolana Ner­a­tovice5,031,5
4374 Cichý Miroslav2097CZELoko­mo­ti­va Most5,031,0
4454 Hlaváč Rudolf2150CZEBaník East­man Sokolov5,030,5
4570 Nový Václav2107CZESokol Kla­tovy5,030,0
46100 Adámek Fran­tišek2015CZEZČE Plzeň5,030,0
47107 Bar­bet Loic1900FRAAgneaux Saint-Lo5,029,5
48105 Beran Bohu­mil1935CZEŠK Přeštice5,028,5
4941 Mau­r­er Jochen2180GER 4,536,0
5073 Příborský Ivo2100CZEUnion Plzeň4,535,5
5146 Čedíková Kateři­na2168CZESokol Kla­tovy4,533,5
5229IMVolodin Vik­tor2279RUS 4,533,5
5347 Vágn­er Tomáš2161CZELoko­mo­ti­va Most4,532,5
5477 Reitinger Petr2083CZEŠK Chemopetrol Litvínov4,532,5
55102 Jaroš Mar­tin1997CZEUnion Plzeň4,532,0
5650 Galíček Stanislav2155CZESlavoj Tachov4,532,0
5753 Havlík Jan ml.2151CZETar­tan Prachatice4,531,0
5860 Tůma Jiří2138CZEJiskra Havlíčkův Brod4,531,0
5921 Horák Michal2341CZESK Děčín4,530,5
6072 Kra­tochvíl Miloš2102CZESokol Písek4,530,5
6149 Bujak Michal2159CZESpar­tak Ústí n.L.4,530,0
6266 Jirásek Pavel2126CZESokol Hradec Králové4,530,0
6367 Nováček Karel2116CZEŠachk­lub Sokol Klatovy4,530,0
6492 Choisy Mathilde2024FRAAgneaux Saint-Lo4,529,5
65103 Toman Jan1940CZESlavoj Tachov4,529,0
6661 Huis­man Hugues2135FRAAgneaux Saint-Lo4,524,5
6752 Londýn Radek2152CZES.Vyšehrad VISUS4,035,5
6843 Hrbol­ka Ladislav sr.2174CZELoko­mo­ti­va Most4,035,0
6951 Kopasov Evge­ny2154RUS 4,034,5
7076 Ská­cel Jan2093CZESokol Benešov4,033,5
7171 Toman Jaroslav2107CZESlavoj Tachov4,033,0
7287 Hodová Lucie2059CZEŠK Líně4,032,5
7345 Kubíková Ale­na2170CZESokol Pra­ha-Kobylisy4,032,5
7462 Ondreját Miroslav2133CZEB.Eastman Sokolov4,032,0
7536 Hrbol­ka Ladislav jr.2207CZELoko­mo­ti­va Most4,031,0
7655 Pod­brd­ský Pavel2142CZELoko­mo­ti­va Brno4,030,0
7784 Kolář Jáchym2063CZEŠK Pivo­var Louny4,030,0
7869 Beneteau Hubert2109FRAAgneaux Saint-Lo4,030,0
7944 Pech Václav2171CZEMKS Vyškov4,029,0
8093 Kup­ka František2011CZELoko Plzeň4,028,5
81111 Vrá­na Jan1855CZE1.novoborský ŠK4,028,0
8295 Mič­ka Vladislav1982CZEŠK Líně4,028,0
8396 Kra­tochvíl Jakub1977CZEBaník East­man Sokolov4,027,5
8465 Bar­toníček Zdeněk2127CZEČeská bese­da Plzeň4,025,5
8585 Šnaidr Jiří2063CZESokol Plzeň-Let­ná4,025,0
8698 Kovář Josef1922CZEŠK Pra­ha Smíchov4,025,0
87104 Fales Ana­tolij1937CZEJiskra Tan­vald3,532,0
8878 Sedláček Jiří2083CZESlavoj Tachov3,531,5
8988 Kameník Mar­tin2057CZEMar­ty Most3,531,5
9086 Vin­klárek Ondřej2061CZESokol Sendražice3,528,5
91108 Pravdík Kamil1893CZESokol Tábor3,528,0
9279 Staszko Mar­tin2083CZETŽ Třinec3,528,0
9363 Pos­tu­pa Pavel2132CZEPolabí Sokol Joly3,527,5
9457 Vrchot­ka Josef2140CZEDDM Osek3,526,0
9589 Houš­ka Jiří2056CZESokol Spálené Poříčí3,523,0
9680 Sládek Jaroslav2081CZESokol Spálené Poříčí3,031,0
9782 Cvikl Michal2078CZEŠakal Kozolupy3,031,0
9881 Vla­dy­ka Václav2079CZEŠK Česká Lípa3,029,0
9964 Wün­sch Jiří2130CZEŠK Rakovník3,028,5
10091 Hájek Jaroslav2029CZESokol Zaječice3,028,0
10137 Brom Jiří2201CZEŠK Týn n.Vlt.3,028,0
102113 Vlček Josef1840CZEDDM Osek3,028,0
10359 Horák Jiří2138CZESSZŠ Litvínov3,027,5
104101 Pražák Ondřej2010CZEJiskra Tan­vald3,027,5
105114 Letourneur Arthur1830FRAAgneaux Saint-Lo3,027,5
106109 Kubík Jaroslav1863CZESokol Pra­ha-Kobylisy3,027,5
10783 Kalista Karel2074CZELoko­mo­ti­va Plzeň3,027,0
108115 Traczews­ki Wojciech1800POLMDK Mal­bork3,025,0
10997 Szarows­ki Daniel1930CZEČeská bese­da Plzeň2,526,5
11094 Kovařík Josef2007CZEŠK Líně2,523,0
11199 Miskol­czi Vítězslav2019CZETJ Slo­van Praha-Bohnice2,521,0
11275 Kříž Luboš2097CZELoko­mo­ti­va Plzeň2,518,5
113110 Pos­tu­pa Pavel1863CZEPolabí Sokol Joly2,025,5
114106 Hásek Pavel1934CZEJiskra Tan­vald2,024,5
115112 Kre­jčová Kateřina1848CZESokol Hradec Králové2,024,0

turnaj B — JUNIOR OPEN 2003

Poř.LosJménoELOFedKlubBodyBCh
112Petera Lubomír1660CZESokol Domažlice7,040,0
228Kubát Miroslav0CZESokol Kla­tovy7,038,5
35Šimůnek Fil­ip1788CZEUnion Plzeň6,538,0
43Martínek Pavel1826CZELoko­mo­ti­va Cheb6,535,5
513Kříž Daniel1639CZEUnion Plzeň6,038,5
69Pospíšil Aleš1701CZEDesko Liberec6,036,5
714Palková Kateři­na1606CZEUnion Plzeň6,036,0
82Del­la-Rossa Anastasia1850RUS 6,033,5
915Řehák Michal1580CZEŠK Líně5,537,0
106Šmíd Jindřich1784CZEŠK Líně5,536,5
111Reitingerová Ive­ta1863CZELoko­mo­ti­va Most5,535,5
1216Fořt Tomáš1508CZEZČE Plzeň5,532,5
138Háva Petr1735CZEŠK Líně5,041,0
1410Benák Jaroslav1677CZEJiskra Havlíčkův Brod5,037,5
1517Han­zal Marek1505CZEŠK Týn n.Vlt.5,036,5
1620Havlík Jindřich1471CZEUnion Plzeň5,036,0
1721Poko­rný Jiří1420CZEŠK Líně5,034,5
1818Krliš Jan1473CZESokol Kla­tovy5,030,0
1911Pos­tu­pa Martin1676CZEPolabí Sokol Joly4,535,5
2025Žiž­ka Vladimír1261CZEŠK Týn n. Vlt.4,535,0
2122Jonáš Václav1390CZESokol Kla­tovy4,533,5
227Cheype Marie1780FRAAgneaux Saint-Lo4,533,0
234Kopasov Alexan­der1800RUS 4,533,0
2419Novák Michal1472CZETJ Lanškroun4,530,0
2529Schánilec Mar­tin0CZESokol Kla­tovy4,529,0
2626Chlad Lukáš0CZEUnion Plzeň4,033,0
2723Kracíková Kristý­na1367CZEŠK Líně4,029,5
2830Uzel Jan0CZEŠK Líně4,029,5
2924Hrouza Mar­tin1262CZELoko­mo­ti­va Krnov4,028,5
3027Císler Michal0CZEUnion Plzeň4,026,5
3136Stein­hauserová Anna0CZEŘemdih Str­milov4,024,0
3238Bal­har Jan0CZEŠK Líně3,530,0
3333Kle­sa Josef0CZESokol Kla­tovy3,525,5
3432Havlíková Kristý­na0CZEUnion Plzeň3,525,5
3535Palková Niko­la0CZEUnion Plzeň3,523,5
3634Lorenc David0CZEŠK Líně3,026,0
3739Kašová Kateři­na0CZEŠK Líně3,022,5
3841Stein­hauser Václav0CZEŘemdih Str­milov2,524,5
3937Šiml Oldřich0CZEŠK Líně2,524,0
4031Braun Michal0CZEŠK Líně2,522,0
4142Šmí­dová Marta0CZEŠK Líně2,024,5
4240Plassová Ivana0CZEŠK Líně1,023,0

turnaj C — národní OPEN

Poř.LosJménoELOFedKlubBodyBCh
111Lexa Josef1842CZETJ Slo­van Praha-Bohnice7,035,0
21Vev­era Radek1977CZEBohemi­ans Praha6,540,5
33Mrn­ka Jan1908CZEMar­ty Most6,539,5
419Nathanský Daniel1792CZEZČE Plzeň6,537,5
510Tichý Štěpán1852CZEKŠ Tietz6,536,0
67Vrko­ta Miloš1870CZESokol Sendražice6,535,5
75Vrá­na Petr1885CZETJ Staňkov6,040,0
813Král Pavel1828CZETJ Slo­van Praha-Bohnice6,034,5
922Pokomándy Mikuláš1754CZEZČE Plzeň6,032,5
1012Vlk Miloslav1840CZEDIOSS Nýřany5,539,0
1114Lener Jaroslav1823CZEŠK Pra­ha-Smí­chov5,536,5
1223Bar­toníček Zdeněk jr.1750CZEČeská bese­da Plzeň5,536,0
1320Král Petr1772CZESlavoj Dvorec5,533,5
1431Pašek Mar­tin1669CZEDIOSS Nýřany5,533,0
158Baborovský Jaroslav1862CZEUnion Plzeň5,532,0
169Háva Jaroslav1861CZEŠK Líně5,037,5
1729Albrecht Jiří1695CZESokol Košut­ka5,033,5
1818Rouč Michal1793CZESpar­tak Ústí n.L.5,031,5
1927Stein­hauser František1709CZEŘemdih Str­milov5,031,5
202Soukup Alois1943CZESokol Plzeň-Košut­ka4,540,5
2121Pechát Josef1758CZESokol Plzeň-Košut­ka4,534,5
2225Hadač Pavel1744CZEUnion Plzeň4,534,0
2324Sout­ner Jaroslav1695CZESokol Košut­ka4,533,5
2435Staněk Václav1635CZEDA Pra­ha4,532,0
2516Dvořák Miloslav1802CZEZČE Plzeň4,530,5
2615Vojíř Václav jr1823CZESokol Plzeň I4,530,5
2742Háva Radim1472CZEŠK Líně4,530,0
2837Stre­jček Pavel1628CZELoko­mo­ti­va Cheb4,527,5
294Pekař Fran­tišek1889CZESK Děčín4,527,0
3026Zach Tomáš1729CZESKK Roky­cany4,524,0
3149Vasiliev Sergej0RUS 4,034,5
3245Šára Stanislav0CZELoko­mo­ti­va Most4,032,5
3334Vojíř Václav sr.1645CZESokol Plzeň I4,029,5
346Hrubý Václav1874CZEDDM Osek4,026,5
3538Koubek Jiří1612CZEŠK Týn n.Vlt.3,532,5
3632Machálek Mar­tin1662CZEŠK Týn n.Vlt.3,530,5
3728Fairaisl Dušan1699CZESpar­tak Žebrák3,529,0
3830Hüt­tner Miloš1674CZEKŠ Tietz3,528,0
3936Wadu­ra Robert1635CZETJ Slo­van Praha-Bohnice3,527,0
4046Neu­manová Monika1346CZEBohemi­ans Praha3,032,0
4147Šefr­na František0CZELoko­mo­ti­va Plzeň3,030,0
4244Dostál Karel1415CZEDIOSS Nýřany3,027,5
4340Bolek Mar­tin1524CZEŠakal Kozolupy3,025,5
4443Kracík Miroslav1438CZEŠK Líně2,524,5
4539Kotěšovec Daniel1555CZESokol Plzeň — Letná2,524,5
4641Mede Mar­tin1509CZEZČE Plzeň2,523,0
4733Kaň­ka Jindřich1654CZESokol Čer­vené Poříčí2,521,0
4848Polák Miloš0CZELoko­mo­ti­va Plzeň1,523,0
4917Šrubař Pavel1799CZESKK ZP Rokycany1,02,5

turnaj D — turnaj mládeže

Poř.LosJménoELOFedKlubBodyBCh
12Vrá­na Jan1855CZE1.novoborský ŠK6,021,5
29Jonáš Václav1390CZESokol Kla­tovy5,521,0
31Pos­tu­pa Pavel1863CZEPolabí Sokol Joly5,021,5
45Šimůnek Fil­ip1788CZEUnion Plzeň5,021,0
58Havlík Jindřich1471CZEUnion Plzeň5,018,5
613Kubát Miroslav1100CZESokol Kla­tovy4,022,0
716Schánilec Mar­tin1100CZESokol Kla­tovy4,018,0
83Del­la-Rosa Anastasya1850RUS 4,018,0
96Pos­tu­pa Martin1676CZEPolabí Sokol Joly4,017,5
107Krliš Jan1473CZESokol Kla­tovy3,521,0
114Kopasov Alexan­der1800RUS 3,020,0
1210Havlíková Kristý­na1250CZEUnion Plzeň3,018,0
1315Poš­murný Oldřich1100CZELoko­mo­ti­va Most3,016,5
1411Kle­sa Josef1250CZESokol Kla­tovy3,015,5
1514Lorenc David1100CZEŠK Líně3,015,0
1617Ško­r­vagová Martina1100CZESokol Kla­tovy3,012,0
1718Stein­hauserová Anna1100CZEŘemdih Str­milov2,515,0
1812Kejhová Lenka1100CZEUnion Plzeň2,013,5
1919Mundil Jindřich1000CZESokol Let­ná1,513,5
2020Stein­hauser Václav1000CZEŘemdih Str­milov0,013,5

turnaj E — turnaj neregistrovaných

Poř.LosJménoFEDKlubBody
14Del­la-Rossa AnastasyaRUSRusko5,0
21Vile­ta StanislavCZEPlzeň4,0
32Pos­tupová MartinaCZEMilovice2,0
 3Mar­tan PetrCZEPlzeň2,0
 5Havlík PetrCZEPlzeň2,0
66Fairaislo­va EvaCZEChaloup­ky0,0

turnaj F — bleskový turnaj

Poř.LosJménoELOFedKlubBodyBCh
11Štoček Jiří2500CZESokol Plzeň I11,084,0
22Neu­man Petr2438CZESokol Plzeň I10,082,0
35Vašíček Mar­tin2158CZESokol Domažlice9,583,5
44Chrz Pavel2167CZESpar­tak Ústí8,583,5
57Racek Jiří2130CZESlavoj Dvorec8,086,0
611Pražák Ondřej2010CZETan­vald8,086,0
73Spal Milan2314CZESokol Písek8,083,5
810Sedláček Tomáš2020CZEASIX Pra­ha7,587,0
914Pekař Fran­tišek1889CZEŠK Děčín7,575,0
1017Vrá­na Jan1855CZENový Bor7,082,5
1116Valenz Miroslav1856CZESpo­je České Budějovice7,082,0
1212Szarows­ki Daniel1930CZEČeská Bese­da Plzeň7,076,0
139Kra­tochvíl Miloš2100CZESokol Písek7,072,0
1429Novot­ný Jaromír1250CZEČeská Bese­da Plzeň7,067,0
1513Pravdík Kamil1893CZESokol Tábor6,576,0
1627Císler Michal1250CZEUnion Plzeň6,560,5
1719Volf Vilém1822CZEŠakal Kozolupy6,076,0
188Kameník Mar­tin2100CZEMar­ty Most6,072,5
1920Pospíšil Aleš1701CZELiberec6,068,5
206Vrchot­ka Josef2140CZEOsek6,067,0
2115Pos­tu­pa Pavel1863CZELysá n.L.6,065,0
2223Fas­tová Karolína1593CZEUnion Plzeň6,063,5
2324Havlík Jindřich1471CZEUnion Plzeň6,059,5
2421Pos­tu­pa Martin1676CZELysá n.L.6,059,0
2525Výborný Jaroslav1301CZESokol Košut­ka5,060,0
2618Jenč Milan1823CZESK Líně5,059,5
2722Zemanová Romana1672CZENové Měs­to p.S.4,061,5
2826Fakan Petr1300CZESokol Plzeň-Let­ná3,060,5
2928Havlíko­va Kristýna1250CZEUnion Plzeň3,060,0
3030Koukolík Jan1100CZETachov1,059,5

Partie

tur­naj A — Mis­tro­vství Čech mužů 2003 – mez­inárod­ní OPEN tur­naj dospělých

tur­naj B — JUNIOR OPEN 2003

tur­naj C — národ­ní OPEN